Yes You Can Can!

Yes You Can Can!

Category:

$250.00

Quick description:

Help with the harvest of the day and then head into the farmhouse kitchen for hands on processing of the day’s delights, and initiate or upgrade your dehydrating or canning skills. Take home the fruits of your labor. $250 for 1-8 people for fruit canning class.

Schedule early for a multi-day, fill-your-pantry option. (Times and prices can vary depending on the number and types of products you wish to make.)

Availability:

In Stock

Compare

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Yes You Can Can!”

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also like

Member Login
Welcome, (First Name)!

Forgot? Show
Log In
Enter Member Area
My Profile Not a member? Sign up. Log Out
Close
Compare
Wishlist 0
Open Wishlist Page Continue Shopping
X